Kalisz kontra Stomil Olsztyn, wynik spotkania: 0-0

W niedzielnym starciu II Ligi - East drużyny Kalisz i Stomil Olsztyn podzieliły się punktami, remisując 0-0 na Stadionie OSRiR. Mecz ten odbył się dokładnie 10 dni temu, 23 marca o godzinie 13:30.

Relacja z meczu: Kalisz vs Stomil Olsztyn

Na Stadionie OSRiR, w ramach 25. kolejki II Ligi - East, drużyna Kalisza podejmowała gości z Stomilu Olsztyn. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:30, a sędzią głównym spotkania był M. Piszczelok.

Od pierwszych minut spotkania atmosfera na trybunach była niesamowicie gorąca. Kibice obu drużyn wspierali swoje zespoły, tworząc fantastyczną kulę z dymu i okrzyków, która unosiła się nad boiskiem.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Pomimo starań zawodników, pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. Wynik do przerwy to 0-0.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, zawodnicy obu drużyn starali się zdobyć prowadzenie. Niestety, mimo kilku groźnych sytuacji, żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarza przeciwnika.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu. Obie drużyny zaczęły popełniać błędy w grze, co skutkowało falą żółtych kartek. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali: M. Zebrowski, M. Bialczyk, M. Bednarski, B. Putno oraz W. Smolinski. Natomiast w zespole gości żółtą kartkę obejrzeli: F. Wojcik oraz I. Kosmicki.

Mimo wzmożonych starań zawodników, mecz zakończył się remisem 0-0. Oba zespoły muszą zadowolić się podziałem punktów, choć emocje na boisku były naprawdę intensywne.

Po tym spotkaniu drużyna Kalisza zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, Hutnikiem Kraków oraz Sandecją Nowy Sącz. Natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom.