Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków, wynik meczu 3-0

W sobotę, 30 marca 2024 roku o godzinie 11:00, na Stadionie OSiR odbył się mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stomil Olsztyn 3-0, po tym jak na przerwę drużyna prowadziła 2-0. Mecz ten miał miejsce dokładnie 3 dni temu.

Czerwone kartki Goście:

Po dynamicznym starcie obu drużyn to gospodarze szybko przejęli kontrolę nad meczem. Już w 8. minucie F. Laskowski trafia do siatki, dając Stomilowi prowadzenie 1-0. Hutnik próbował odpowiedzieć, ale defensywa gospodarzy była nieugięta. Na 2-0 podwyższa K. Żwir tuż przed przerwą, co sprawia, że drużyny schodzą na przerwę z zdecydowanym prowadzeniem Stomilu.

Druga połowa to walka obu zespołów o kontrolę nad boiskiem. Gospodarze utrzymują prowadzenie, a Hutnik stara się odrobić straty. Ostateczne rozstrzygnięcie następuje w 83. minucie, gdy B. Florek strzela trzeciego gola dla Stomilu, ustalając wynik meczu na 3-0.

Spotkanie nie obyło się bez emocji i kartek. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki za zbyt zdecydowane zagrania. Cieszmy się z wygranej Stomilu Olsztyn, który pewnie pokonał Hutnik Kraków. Następne mecze zapowiadają się równie interesująco, więc już teraz zacierajmy ręce na kolejne emocje na boisku.