Spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 0-0 dnia 2024-04-06 16:00

W dniu 6 kwietnia 2024 roku na Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Stomil Olsztyn, należący do 27. kolejki II Ligi - East. Pomimo zażartej walki obu zespołów, na tablicy wyników utrzymał się remis 0-0 zarówno na przerwę, jak i po końcowym gwizdku sędziego.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Stomilem Olsztyn

Dziś na Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się zacięty pojedynek pomiędzy dwoma drużynami II ligi - East: Sandecją Nowy Sącz oraz Stomilem Olsztyn. Mecz zakończył się remisem 0-0, a emocje sięgały zenitu, mimo braku bramek na tablicy wyników.

Początek spotkania nie przyniósł spektakularnych akcji podbramkowych, ale zawodnicy obu drużyn już od pierwszych minut zaprezentowali wysoki poziom gry. Sandecja Nowy Sącz starała się narzucić swój styl, ale Stomil Olsztyn skutecznie przeciwstawiał się atakom gospodarzy.

Obydwie ekipy miały okazje, by wyjść na prowadzenie, ale bramkarze świetnie spisywali się w obronie. W 27. minucie kartką żółtą został ukarany D. Potoma z Sandecji za faul na połowie boiska. Mimo wzmożonych starań, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika przed przerwą, która nadeszła przy stanie 0-0.

Po zmianie stron tempo gry nieco się zwiększyło. Obie drużyny starały się zdobyć prowadzenie, co skutkowało wzmożonymi akcjami ofensywnymi. K. Talar z Sandecji został ukarany żółtą kartką w 51. minucie za przewinienie w środku boiska.

Mimo starań i okazji, na tablicy wyników nadal widniał remis 0-0. W 77. minucie po faulu na obronie Sandecji żółtą kartką został ukarany P. Kurbiel z drużyny gości. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, mimo zażartej walki na boisku.

Końcowa sytuacja kartkowa przedstawia się następująco: Sandecja Nowy Sącz otrzymała żółte kartki: D. Potoma (27'), K. Talar (51'), D. Szufryn (77'), M. Polacek (90'). Natomiast Stomil Olsztyn został ukarany kartkami: M. Bezpalec (32'), H. Krawczun (53'), F. Wojcik (68'), P. Kurbiel (77').

Nie padły żadne czerwone kartki podczas tego spotkania, co świadczy o zaciętości, ale i fair play obu drużyn. Następne wyzwania czekają zarówno Sandecję Nowy Sącz, która zmierzy się kolejno z zespołami: Kalisz, Hutnik Kraków, Chojniczanka Chojnice, jak i Stomil Olsztyn, który zmierzy się z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II.