Stomil Olsztyn kontra Polonia Bytom, wynik meczu: 0-1

W miniony wtorek na Stadionie OSiR w ramach 28. kolejki II Ligi - East odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Polonia Bytom. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Polonii Bytom 1-0, a jedyną bramkę meczu zdobyli goście przed przerwą. Mecz miał miejsce w dniu 12 kwietnia 2024 roku o godzinie 18:00, jednak emocje i ważność tych chwil wciąż pozostają żywe w świeżych wspomnieniach kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu piłki nożnej Stomil Olsztyn - Polonia Bytom

Podsumowanie meczu

W meczu 28. kolejki II Ligi - East, Stomil Olsztyn podejmował u siebie Polonię Bytom. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 1-0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył K. Wojtyra w 6. minucie meczu.

Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom piłki nożnej, jednak to goście zdołali skutecznie wykorzystać jedną ze swoich okazji i zdobyć cenne trzy punkty na wyjeździe.

Relacja minuta po minucie

18:00 - Rozpoczynamy spotkanie na Stadionie OSiR. Atmosfera jest gęsta, kibice obu drużyn dopingują swoich zawodników. Sędzia główny A. Borowiak właśnie rozpoczął mecz!

6' - GOOOL! K. Wojtyra otwiera wynik spotkania na korzyść Polonii Bytom! Niesamowite uderzenie, bramkarz Stomilu bez szans. Asystował przy tym zawodnik z numerem [wpisać numer zawodnika z asystą].

47' - Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. I. Brikner widzi kartonik po faulu na pomocniku rywali.

80' - Żółta kartka dla D. Scislaka z Polonii Bytom. Sędzia zdecydowanie interweniuje po brutalnym wejściu obrońcy.

90' - Ostatnie minuty meczu. F. Szabaciuk z Stomilu Olsztyn dostaje żółtą kartkę za faul w środku boiska. Czy gospodarze zdążą wyrównać?

Pełne emocji spotkanie dobiega końca. Polonia Bytom sięga po zwycięstwo 1-0 na wyjeździe. Po meczu kibice są rozczarowani, ale na twarzach zawodników gości widać radość z wywalczonych trzech punktów.

Stomil Olsztyn będzie teraz przygotowywał się do kolejnych spotkań z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg. Natomiast Polonia Bytom zmierzy się z zespołami Kalisz, Hutnik Kraków oraz Sandecją Nowy Sącz.