Mecz pomiędzy Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn dnia 2023-11-08 12:00 - 1-0

W meczu 13. kolejki II Ligi - East drużyna Lecha Poznań II pokonała Stomil Olsztyn 1-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie Amiki Wronki. Wynik na przerwę wynosił 0-0, jednak w drugiej połowie Lech Poznań II zdołał zdobyć decydującego gola. Mecz odbył się 8 listopada 2023 roku o godzinie 12:00.

Relacja z meczu: Lech Poznań II vs Stomil Olsztyn

Mecz pomiędzy drużynami Lech Poznań II oraz Stomil Olsztyn odbył się na Stadionie Amiki Wronki w ramach 13. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Od samego początku obie drużyny prezentowały ofensywną grę, starając się zdobyć prowadzenie. Mimo intensywnego starcia, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, dając nadzieję na emocjonujące zakończenie meczu.

W 74. minucie gola na wagę zwycięstwa zdobył N. Pacławski, przynosząc radość kibicom Lecha Poznań II. Bramka została strzelona po asyście .

Obie drużyny mocno się starały, co zostało odzwierciedlone w liczbie kartek. Za faule zostali ukarani F. Wilak, A. Gholizadeh i N. Pacławski z drużyny gospodarzy oraz F. Wojcik z drużyny przeciwników.

Mecz sędziował K. Paszkiewicz, który skutecznie utrzymywał dyscyplinę na boisku, co wpłynęło pozytywnie na przebieg spotkania.

Po emocjonującym meczu Lech Poznań II ma przed sobą kolejne wyzwania z Olimpią Elbląg, Chojniczanką Chojnice oraz Kotwicą Kołobrzeg. Natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce.