Stomil Olsztyn kontra Wisła Puławy, wynik meczu - 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Stomilem Olsztyn a Wisłą Puławami w ramach 21. kolejki II ligi - East zakończył się remisem 1-1. Spotkanie, które odbyło się 25 lutego o godzinie 11:00 na Stadionie OSiR, dostarczyło kibicom emocji od pierwszego gwizdka sędziego. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Stomila 1-0, jednak ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.

Relacja z przebiegu meczu Stomil Olsztyn - Wisła Puławy

Pierwsza część relacji

Mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn a Wisła Puławy zakończył się remisem 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Gospodarzy 1-0. Spotkanie odbyło się na Stadionie OSiR w ramach 21. kolejki II Ligi - East, o godzinie 11:00.

Bramki padły w 7. minucie, kiedy to P. Kurbiel zdobył gola dla Stomil Olsztyn, dając swojej drużynie prowadzenie. W drugiej połowie, w 47. minucie, K. Puton strzelił bramkę dla Wisły Puławy, doprowadzając do remisu.

W pierwszej połowie kartki żółte otrzymali: D. Retlewski (Stomil), F. Szabaciuk (Stomil) oraz F. Laskowski (Stomil). Natomiast w drugiej połowie B. Walencik (Stomil) został ukarany żółtą kartką. Po stronie Wisły Puławy jedyną żółtą kartkę otrzymał K. Puton.

Druga część relacji - emocjonujące sprawozdanie

Zaczynamy relację prosto z boiska, gdzie Stomil Olsztyn podejmował Wisłę Puławy. Atmosfera na stadionie wrzała od samego początku. Fani obu drużyn wsparli swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę rywalizacji.

Po pierwszym gwizdku sędziego, piłkarze ruszyli do walki. Stomil Olsztyn rozpoczął z determinacją, co zaowocowało bramką już w 7. minucie. P. Kurbiel był bohaterem tego momentu, skutecznie wykorzystując sytuację i wpisując się na listę strzelców.

Wisła Puławy nie zamierzała jednak się poddać. Po przerwie, ich wysiłki zostały uwieńczone golem K. Putona, który wyrównał stan meczu. Obie drużyny walczyły zaciekle do samego końca, starając się zdobyć zwycięskiego gola, ale ostatecznie padł remis 1-1.

Mecz nie obył się bez kartek. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn za ostre zagrania. Mimo zaciętej rywalizacji, nie doszło do sytuacji wymagającej czerwonej kartki.

Stomil Olsztyn zmierzy się teraz z ŁKS Łódź II, Stalą Stalowa Wolą i Pogonią Siedlce, natomiast Wisła Puławy czekają spotkania z zespołami Kalisza, Hutnika Kraków i Sandecji Nowy Sącz. Niewątpliwie emocje sięgnęły zenitu, a kibice mogą być zadowoleni z tego, co zobaczyli na boisku.